JájsemRaibek

Instalovali jste si na svůj mobil tuto aplikaci?

Záchranka. Aplikace po stisknutí tlačítka volá na 155 a odešle zprávu o vaší aktuální poloze.
https://www.no­vinky.cz/doma­ci/405760-aplikace-zachranka-jedno-zmacknuti-a-pomoc-je-na-ceste.html
Já už nainstaloval i nastavil a zaregistroval.

Odpovědi
cochee

Nenainstaloval. Myslím si, že kdybych tu záchranku potřeboval, tak ji nebudu stejně schopen použít a kdybych ji nepotřeboval a potřeboval tu záchranku, tak vytočím 155 ručně. To jsou dvě věci a třetí věc je, aniž bych zjišťoval detaily, že na mé dva telefony téměř jistě ta appka nepůjde nainstalovat.