Duvemblejt

Instalace windowsu z USB

Ahoj lidi , mám problém , instaluji OS a když vybírám na jaký disk to dát tak je tam jenom ta flashka.Je to něco s BIOSEM? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Mám Windows 7 , jelikož mám netbook je to pomalejší takže přecházím na XP..

Nejlepší odpověď
emba5

Nepisete verzi systemu ale pravdepodobne mate Windowd XP bez servipacku ktere v sobe nemaji ovladave SATA disku.Nejjednodusdi je sehnat instalacku Windows XP servis pack 2 nebo 3 .-Nebo servispacky 2a3 vlozit do instalacky W PX pomoci programu nlite.