VFerre

Instalace Windows7

Jak se máte?
Mohu požít instalační CD na Windows7 – Home premium prožít více krát?
 Díky

Nejlepší odpověď
Bedy

Obávam se, že po požiti by Vám nebylo nejlépe. Použít ho můžete kolikrat chcete, jen nainstalovaná instalace – ta kopie – s konkretnim licenčnim klíčem může být aktivní pouze na jednom zařízeni neni-li stanoveno jinak. Jeden licencni klič může byt jakoby nainstalovaný na jednom počitači, ne na dvou nebo vice zaroven.

Další odpovědi
huxa

prožívat si jej můžeš kolikrát chceš, použít také, nicméně musíš mít na každý PC, resp. základní desku nový klíč.

cochee

Můžeš POUŽÍT, nikoliv požít ani prožít, ale nastuduj si SLIC metodu crackování.