Pokročilý

Instalace Windows XP

Myslíte že mohu, dobře, jako laik nainstalovat XPéčka? Mám je na CD. Nebo to mám raději přenechat někomu schopnýmu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě to sama nedělej, nech to zkušenějšímu.
Ona sice samotná instalace pro trochu zkušeného problémem není, ale pak potřebuješ získat spoustu ovladačů na to či ono (bez nich ti skoro nic nepojede a nemusí být na CD) a problém je tu..

Další odpovědi:

Bronzový

Jo holčičko, to já nevím. Záleží na tom jak jsi zdatná, ale není to nic složitého! Jednoduše postupuješ podle návodu, který se ti zobrazuje na monitoru.

na tom nic není, v podstatě potvrzuješ jen OK. Akorát si dát pozor na nastavení země. Může taky nejdříve nabídnout formát C: nebo převod na NTFS.

Zlatý

Obecně to není příliš složité. Chce to ale umět hledat. Kromě tištěných knih je na internetu nepřeberné množství návodů. Ani odkazy by se sem nevešly. Nejpracnější je nalezení všech ovaladačů pro použitý HW. Tím je potřeba začít. Když budeš mít adresy, odkud stáhnout ovladače, můžeš se pustit do formátování a instalace. To se dá zvládnout i bez zkušeností pomocí návodu. Pokud buděš mít s ovladači problém, obrať se na někoho zkušenějšího.

Diskuze k otázce

anonym

beer, XP je nejpovedenější ze starších windows a má dost ovladačů. Jinak pak se dá poztahovat podle výrobce z netu

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.