Pecudka

Instalace Windows XP

Myslíte že mohu, dobře, jako laik nainstalovat XPéčka? Mám je na CD. Nebo to mám raději přenechat někomu schopnýmu?

Nejlepší odpověď
beer

Určitě to sama nedělej, nech to zkušenějšímu.
Ona sice samotná instalace pro trochu zkušeného problémem není, ale pak potřebuješ získat spoustu ovladačů na to či ono (bez nich ti skoro nic nepojede a nemusí být na CD) a problém je tu..

Další odpovědi
david22

Jo holčičko, to já nevím. Záleží na tom jak jsi zdatná, ale není to nic složitého! Jednoduše postupuješ podle návodu, který se ti zobrazuje na monitoru.

anonym

na tom nic není, v podstatě potvrzuješ jen OK. Akorát si dát pozor na nastavení země. Může taky nejdříve nabídnout formát C: nebo převod na NTFS.

Hlada

Obecně to není příliš složité. Chce to ale umět hledat. Kromě tištěných knih je na internetu nepřeberné množství návodů. Ani odkazy by se sem nevešly. Nejpracnější je nalezení všech ovaladačů pro použitý HW. Tím je potřeba začít. Když budeš mít adresy, odkud stáhnout ovladače, můžeš se pustit do formátování a instalace. To se dá zvládnout i bez zkušeností pomocí návodu. Pokud buděš mít s ovladači problém, obrať se na někoho zkušenějšího.

anonym

beer, XP je nejpovedenější ze starších windows a má dost ovladačů. Jinak pak se dá poztahovat podle výrobce z netu