ufon009

Jak na Instalaci Windows 7?

Zdravím,
potřeboval bych prosím radu od zkušenějších…
koupil jsem si notebook ASUS x550vb-x0016, bez OS + zvlášť originál Windows 7.
Win7 jsem spustil normálně z CD, už jsem instaloval OS mockrát čili jsem nečekal problémy… nicméně při určení, kam to nainstalovat nastal problém: OS nelze nainstalovat, vybraný disk má styl oddílů GPT. Dočetl jsem se, že pomůže zrušit všechny oddíly a vytvořit to na novo, JENŽE je zde oddílů překvapivě hodně a nejsem si jistý zda můžu všechno naformátovat, zde je přehled:

Nepřidělené místo na disku 0: 1000MB
Disk 0 Oddíl 1: 128MB MSR (vyhrazeno)
Nepřidělené místo na disku 673GB
Disk 0 Oddíl2: 4GB OEM (vyhrazeno)
Disk 0 Oddíl 3: Restore OEM (vyhrazeno)

Můžu odstranit a naformátovat i disky kde je napsáno MSR (vyhrazeno) a OEM, aniž bych něco poškodil? Nebo nějaké jiné rady a tipy? S ničím takovým jsem se ještě nesetkal.. díky za odpovědi!

Odpovědi
setapouch

Muzes odstranit vse. Bude tam instalace Windows pripravena na obnovu. Ale protoze jsi koupil bez OS, nemas ani produkt key. Odstran vsechny oddily a vytvor nove podle potreby.

Lamalam

Pokud máš instalační CD, tak žádné soubory na HDD vůbec nepotřebuješ a klidně to všechno odstraň.