Instalace Windows 7

Včera jsem sledoval hospodskou debatu kde málem létali židle.Debata se týkala Windows 7 konkrétně instalačního cd které už bylo jednou nainstalováno.. jestli se dá instalační cd ještě dále použít nebo ne?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

CD se dá použít libovolněkrát, ale otázka jestli Windows povolí aktivaci.

Další odpovědi
Gollumek.88

instalovat z jednoho cd win7 můžeš kolikrát chceš, budou fungovat 30 dní, do 30 dní zaktivuješ, licenčním číslem, které máš uvedené na svém pc na štítku.

RE: Michal Kole
„CD se dá použít libovolněkrát, ale otázka jestli Windows povolí aktivaci.“

windows aktivaci povolí vždy, na to nemá vliv placka s win7. Tady záleží na užité licenci, jestli není použita víckrát než má být použita.

nabubindes

určitě ano ale bude to s největší pravděpodobností fungovat jen do okamžiku než se poprvé připojíš na NET. potom je to jenom otázka času…

anonym

pokud je to cracknutá verze windows 7 stažená odněkud z bittorrentu nebo ulozto.cz … tak to pujde stale dokola kolikrat budete chtit, tyto cracknute verze poletujici po internetu jsou totiž hackerským zásahem vždy předaktivované a nevyžadují ověření pravosti přes internet.

takže ano, jde to …

Gollumek.88

když se připojíš na net jak tam píšou, tak se nic nestane, nejedná-li se o ukradené win, respektive cracklé. Z cd můžeš nainstalovat sedmičky třeba milionkrát, na funkčnost nebo aktivaci to nemá žádný vliv. budou pouze fungovat bez problémů jen 30 dní, dokud je neaktivuješ, poté ti zčerná obrazovka a každé dvě hodiny to bude psát, že OS není pravý a že ho máš zaktivovat svým licenčním klíčem.

Takže tak… připojení na internet s tim nemá nic společného do chvíle, kdy nainstalovaný os zaktivníš.