RomanP

Instalace Mafia 1

Kdysi jsem koupil a odehrál mafii 1 na dvd, hrál jsem ji na Windows XP ,hra je originál koupená nejedná se o žádnou šedivku či kopii, chci se zeptat jestli se dá tato hra hrát na W7 Home premium 32 bit. Hra mě upotala že bych si ji rád zahrál znovu

Nejlepší odpověď
chudst

Da. Mel jsem sice mensi problemy ji rozchodit, ale nakonec jsem ji rozjel. Instalujte samozrejme pod pravym tlacitkem – spustit jako spravce/adminis­trator. Stejnetak ji i pustte. Mozna bude potreba prenastavit kompatibilita, nebo stahnout nejaky patch pro W7, aby vam to jelo. Uz si to presne nepamatuji.