EDA

Instalace LED pásky

KOUPILI JSME LED PÁSKU, KTERÁ JE SAMOLEPÍCÍ, NICMÉNĚ PO PŘILEPENÍ SE NA NĚKTERÝCH MÍSTECH ODLEPUJE. JAKÉ LEPIDLO POUŽÍT NA 100% PŘIDRŽENÍ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Prosím vypněte si CapsLock-děkuji -hrozně to křičí

Další odpovědi
Hlada

To je divné. Pásky mají dobrá lepidla. Buď jste koupili šmejd nebo byl podklad mastný nebo špinavý. Zkuste použít nejdřív oboustrannou lepicí pásku. Kdyby to nepomohlo, tak ho přilepte transparentním kontaktním lepidlem.

chudst

… a chtelo by to take prosim pripsat, na co to chcete prilepit ;)

Michal Kole

V návodu by lepidlo mělo být napsáno. Já bych zkusil Chemopren nebo sekundové