♥♥♥

Instagram→ nejde se odhlásit!

Jsem u kamarádky na pc, zapla jsem si tam instagram a teď to nejde odhlásit! Ikdyž klikám napravo nahoru a dám odhlásit se, nereaguje to… Poradíte prosím co mám dělat?:/

Odpovědi
Yggdrasil.

Restartuj počítač a zkus to znovu. Nebo restartuj prohlížeč a zkus to znovu. Nebo obojí. Nebo vymaž historii se všema kolonkama, tím pádem by se mělo odhlásit všechno z prohlížeče, protože se vymažou i hesla. A nebo to tak prostě nech, ať si s tím kamarádka dělá, co chce. Přes instagram na počítači se stejně nic moc dělat nedá, pokud ti jde o tohle.