Insolvenční řízení a vymáhání dluhu

Zdravim, meli jsme s jednou firmou obchodni vztah a ona se ocitla nyni v insolvencnim rizeni a po vyzve soudu jsme prihlasili pohledavky do insolvencniho rizeni a ted mam dotaz…vymahani pohledavek je mozno v tomto pripade pouze timto zpusobem insolvencniho jednani nebo je mozno i nezavisle na prubehu insolvencniho rizeni pozadat nejakou inkasni agenturu k vymahani?

Nejlepší odpověď
Fidel

V okamžiku, kdy se firma ocitla v insolvenci, tak je po celou dobu chráněna od exekutorů i inkasních agentur až do konce insolvenčního řízení. Máte smůlu.

Další odpovědi
insolventni

Bohužel Fidel má pravdu,,nic neuděláte,,dos­tanete jen část peněz,,a to malou,,