LEONEK

Insolvence-měli jsme byt v os.vlastnic­tví,ale taky jsme měli dluhy a už jsme nevěděli kudy kam..ted máme smlouvu s leasi

máme smlouvu s leasingovou společností a po 15letech bude byt opět náš chci se zeptat stahovala by se v tomto případě na nás insplvence? nestačíme to už platit a o byt nechceme přijít!!!! co máme udělat? děkuji

Nejlepší odpověď
baghira

Co myslíte tou insolvencí? Osobní bankrot?
Ten by vám nepomohl – osobní bankrot se nevztahuje na hypotéky a leasingy. Ten leasing je patrně zajištěný tou nemovitostí, takže buď budete platit nebo o byt přijdete. Třetí možnost není.