Insolvence a DPP

Chtěl bych se zeptat, zda musím podávat ještě nějakou žádost insolvenčnímu správci o peníze, pokud zaměstnavatel u kterého jsem byl zaměstnán na DPP poddal již nějaký dokument, kde jsem napsaný i s dlužnou částkou. Díky

Odpovědi
standa

Nejsem si jist zda jsem zcela přesně pochopil otázku…

Váš původní zaměstnavatel ´spadnul´ do konkurzu a vy se ptáte, zda máte svého nového ´zaměstnavatele´, reprezentovaného konkurzním správcem, požádat či sdělit mu, aby ´nezapomněl´ na vaši výplatu ?

POkud je to tak, jak výše dovozuji, tak se ptát na nic nemusíte, protože konkurzní správce převzal při zahájení konkurzu kromě jiného veškeré pracovně-právní vztahy včetně Dohod o provedení práce. Na druhou stranu bych si ale ohlídal zda vaše DPP (nezávisle na tom konkurzu) neskončila dnem 31.12.2009, pak by bylo záhodno se na správce obrátit a dohodnout podmínky výkonu práce a odměňování na rok. 2010…