Katrous

inprivate využití

Službu InPrivate v nabídce Internet Explorer 9 využijete pro:

a)sledování on-line záběrů z domácností našich celebrit
b)získání aktualizovaného přehledu volných privátů pro ubytování studentů
c)utajení historie navštívených webovek na svém počítači

Nejlepší odpověď
anonym

c

Další odpovědi
Michal Kole

c
je top režim prohlížeče, který neukládá do historie navštívený web, nestahuje z něj cookies a různé temporáty (teda by, alespoň neměl. Ono když je web blbě napsaný tak se občas stane, že se něco stáhne nebo když s tím programátor webu počítá s funkcí InPrivate a najde nějakou „skulinu“)