hawranek

Inkoustové polštářky

Dobrý den, tiskárna mi začala hlásit, že se opotřebovaly inkoustové polštářky. Co tím myslí? Kde mám sehnat nové a kam se dávají? Jedná se o tiskárnu EPSON PX700W.

Odpovědi
hanulka11

Zde přímo v odkazu jsou odpovědi na tyto otázky právě na Epson tiskárnu, tm najdeš co potřebuješ

http://esuppor­t.epson-europe.com/Vi­ewArticle.aspx?lng=fr-FR&kbid=31964­3&data=lkuCfcvA9cy8Y­YMxs9WqvcQNYZ­TRTnfq&cl=5

mosoj

Úkapy a otěry tiskové hlavy se jímají do savého materiálu ( houbiček a pod.). U Epsonu tedy do „polštářků“. Ukončení životnosti je nastaveno softwarově po určité době, většinou není u běžného uživatele potřeba tyto houbičky měnit, protože nijak intensivně netiskne. Dá se to vyresetovat v servisním menu, ale kdo to umí že a nějak si musí Epson a servisy přivydělat. Takže do servisu, kde třikrát kliknou za 500 Kč.