Martas

Inkoust v tiskárně

Pomocí plnící sady jsem si doplnila zásobníky na inkoust ve své tiskárně.Tiskárna však nadále hlásí že nádobky jsou prázdné.Jak to?Děkuji

Nejlepší odpověď
panenka

Třeba jsi zapomněla odlepit na barvě ty štítky které se mají oddělat než jí do tiskárny vložíš.Taky se mi to jednou stalo a od té doby vím že první co musím udělat je vždy oddělat ochraný štítek na barvě

Další odpovědi
dodo

Něco podobného de stalo i mě.Vyndal jsem všechny náplně a na displeji se objevilo:vložte náplň A,vložil jsem,potom náplň další a postupně všechny 4 a bylo to v pořádku.

elektrikář

V některých tiskárnách je čip ani po naplnění
zásobníku nešla musel sem koupit originál náplň.