Injekce na imunitu?

Existuje prý injekce, která zvýší imunitu. Nevíte někdo o tom více? Nevíte, jak se to přesně jmenuje? Dávkuje/píchá to lékař? Pomáhá to? Kolik to stojí? Díky za všechny zkušenosti. Mám totiž strašně oslabenou imunitu a stále chybím v práci. Bojím se abych o práci nepřišla, ale chytnu každý vir, který okolo mne proletí. Jím ovoce i zeleninu, jednou týdně cvičím aerobik, oblékám se dle počasí. Ale jsem vycmrdlá, nemocná, bez síly a elánu.

Třeba by mi ta injekce na imunitu pomohla.
Doplňuji:
Více v diskuzi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pravděpodobně myslíš imunostimulanty Immodin (injekce), možná ale by stály za zájem také Grifols, Isoprinosine, nebo Thymunex.
Informace o nich najdeš na netu a přesně ti odpoví tvůj lékař.

Zdroj: Internet

Další odpovědi:

Bronzový

A otužuješ se?
A zkoušela jsi třeba adaptogeny?
A jíš různorodou ovoce a zeleninu?
A spíš dostatečně?
A nestresuješ se moc?

Je strašně moc faktorů, který ovlivňujou imunitu... nestačí papat mrkvičku. :)

Zlatý

Pokud se neotužuješ pravidelně, není to otužování v pravém slova smyslu. Tedy jde spíš o to, jak často vynecháváš či jak často je pravidelnost nepravidelná.

A.....ovoce a zelenina z obchodu již mnoho vitamínů nemá. To je ale na delší vysvětlování. Je sklizená před dozráním a vitamíny i další tělu potřebné látky se ztrácejí každou hodinou. I omýváním ve studené vodě tyto látky odcházejí.

Já užívám pravidelně a dlouhodobě potrav.doplňky a je to znát. Ale mezi výrobci či dodavateli je rozdíl. Obrovský. Ale jsou jo JEN doplňky. Ale účinkují :-).

Diskuze k otázce

Motolka

A otužuješ se? (Ne pravidelně)
A zkoušela jsi třeba adaptogeny? (Nevím, co to je)
A jíš různorodou ovoce a zeleninu? (Ano, jím úplně všechnu zeleninu i ovoce)
A spíš dostatečně? (ano spím denně 7-8 hodin)
A nestresuješ se moc? (no, to bohužel ano, mám toho v práci moc. Je nás tam méně, než by nás mělo být - to víš, firmy šetří)

... ale ráda do práce chodím, práce mě moc baví. Ale jsem stále unavená a potřebovala bych si zvýšit svojí imunitu.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.