Avatar uživatele
Motolka

Injekce na imunitu?

Existuje prý injekce, která zvýší imunitu. Nevíte někdo o tom více? Nevíte, jak se to přesně jmenuje? Dávkuje/píchá to lékař? Pomáhá to? Kolik to stojí? Díky za všechny zkušenosti. Mám totiž strašně oslabenou imunitu a stále chybím v práci. Bojím se abych o práci nepřišla, ale chytnu každý vir, který okolo mne proletí. Jím ovoce i zeleninu, jednou týdně cvičím aerobik, oblékám se dle počasí. Ale jsem vycmrdlá, nemocná, bez síly a elánu.

Třeba by mi ta injekce na imunitu pomohla.
Doplňuji:
Více v diskuzi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Terryle před 4597 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Pravděpodobně myslíš imunostimulanty Immodin (injekce), možná ale by stály za zájem také Grifols, Isoprinosine, nebo Thymunex.
Informace o nich najdeš na netu a přesně ti odpoví tvůj lékař.

Zdroj: Internet

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
eLx

A otužuješ se?
A zkoušela jsi třeba adaptogeny?
A jíš různorodou ovoce a zeleninu?
A spíš dostatečně?
A nestresuješ se moc?

Je strašně moc faktorů, který ovlivňujou imunitu… nestačí papat mrkvičku. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Pokud se neotužuješ pravidelně, není to otužování v pravém slova smyslu. Tedy jde spíš o to, jak často vynecháváš či jak často je pravidelnost nepravidelná.

A.....ovoce a zelenina z obchodu již mnoho vitamínů nemá. To je ale na delší vysvětlování. Je sklizená před dozráním a vitamíny i další tělu potřebné látky se ztrácejí každou hodinou. I omýváním ve studené vodě tyto látky odcházejí.

Já užívám pravidelně a dlouhodobě potrav.doplňky a je to znát. Ale mezi výrobci či dodavateli je rozdíl. Obrovský. Ale jsou jo JEN doplňky. Ale účinkují 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Já se pro silnou imunitu snažím pravidelně hýbat a jím zdravé potraviny. Když se blíží chladnější počasí, doplňuji svou stravu o vitamíny a jiné přírodní doplňky. Proto jsem si začala kupovat na internetových stránkách https://www.sen­zamedical.cz/sen­za-colostrum-90-kapsli-kravske-kolostrum/ Senza Colostrum, které mi pomáhá se udržovat ve skvělé kondici. Od doby, co ho užívám jsem nebyla nemocná a cítím se stále fit.

Avatar uživatele
Gabullka

Do injekcí bych asi nešla, ale co bych ocenila je nějaký doplněk, co má vliv na imunitu.

Avatar uživatele
JarkaHor

Zkus čistě kolostrum https://colvi­a.cz/colostrum-ciste. Je to přírodní doplněk stravy, takže ti tělo nezaplácá chemií.

Avatar uživatele
Sabulak

Ahoj, já bych na nějaký injekce asi nedal… Na imunitu je nejlepší hlíva ústřičná. Tu teda doporučuju. V této podobě je super https://www.hou­bicky.eu/hliva-ustricna-pleurotus-ostreatus-120kapsli/. A rozhodně lepší, než nějaké injekce.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Musím říct, že s tím shopem houbicky.eu mám teda výbornou zkušenost. Koupil jsem si od nich reishi a vynikající :) Fakt můžu jen doporučit.

Avatar uživatele
Motolka

A otužuješ se? (Ne pravidelně)
A zkoušela jsi třeba adaptogeny? (Nevím, co to je)
A jíš různorodou ovoce a zeleninu? (Ano, jím úplně všechnu zeleninu i ovoce)
A spíš dostatečně? (ano spím denně 7–8 hodin)
A nestresuješ se moc? (no, to bohužel ano, mám toho v práci moc. Je nás tam méně, než by nás mělo být – to víš, firmy šetří)

… ale ráda do práce chodím, práce mě moc baví. Ale jsem stále unavená a potřebovala bych si zvýšit svojí imunitu.

před 4597 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek