Motolka

Injekce na imunitu?

Existuje prý injekce, která zvýší imunitu. Nevíte někdo o tom více? Nevíte, jak se to přesně jmenuje? Dávkuje/píchá to lékař? Pomáhá to? Kolik to stojí? Díky za všechny zkušenosti. Mám totiž strašně oslabenou imunitu a stále chybím v práci. Bojím se abych o práci nepřišla, ale chytnu každý vir, který okolo mne proletí. Jím ovoce i zeleninu, jednou týdně cvičím aerobik, oblékám se dle počasí. Ale jsem vycmrdlá, nemocná, bez síly a elánu.

Třeba by mi ta injekce na imunitu pomohla.
Doplňuji:
Více v diskuzi

Nejlepší odpověď
beer

Pravděpodobně myslíš imunostimulanty Immodin (injekce), možná ale by stály za zájem také Grifols, Isoprinosine, nebo Thymunex.
Informace o nich najdeš na netu a přesně ti odpoví tvůj lékař.

Zdroj: Internet

Další odpovědi
eLx

A otužuješ se?
A zkoušela jsi třeba adaptogeny?
A jíš různorodou ovoce a zeleninu?
A spíš dostatečně?
A nestresuješ se moc?

Je strašně moc faktorů, který ovlivňujou imunitu… nestačí papat mrkvičku. :)

terry

Pokud se neotužuješ pravidelně, není to otužování v pravém slova smyslu. Tedy jde spíš o to, jak často vynecháváš či jak často je pravidelnost nepravidelná.

A.....ovoce a zelenina z obchodu již mnoho vitamínů nemá. To je ale na delší vysvětlování. Je sklizená před dozráním a vitamíny i další tělu potřebné látky se ztrácejí každou hodinou. I omýváním ve studené vodě tyto látky odcházejí.

Já užívám pravidelně a dlouhodobě potrav.doplňky a je to znát. Ale mezi výrobci či dodavateli je rozdíl. Obrovský. Ale jsou jo JEN doplňky. Ale účinkují 🙂.

Jana5678

Já se pro silnou imunitu snažím pravidelně hýbat a jím zdravé potraviny. Když se blíží chladnější počasí, doplňuji svou stravu o vitamíny a jiné přírodní doplňky. Proto jsem si začala kupovat na internetových stránkách https://www.sen­zamedical.cz/sen­za-colostrum-90-kapsli-kravske-kolostrum/ Senza Colostrum, které mi pomáhá se udržovat ve skvělé kondici. Od doby, co ho užívám jsem nebyla nemocná a cítím se stále fit.

Gabullka

Do injekcí bych asi nešla, ale co bych ocenila je nějaký doplněk, co má vliv na imunitu.

JarkaHor

Zkus čistě kolostrum https://colvi­a.cz/colostrum-ciste. Je to přírodní doplněk stravy, takže ti tělo nezaplácá chemií.

Sabulak

Ahoj, já bych na nějaký injekce asi nedal… Na imunitu je nejlepší hlíva ústřičná. Tu teda doporučuju. V této podobě je super https://www.hou­bicky.eu/hliva-ustricna-pleurotus-ostreatus-120kapsli/. A rozhodně lepší, než nějaké injekce.

Cizecek.M

Musím říct, že s tím shopem houbicky.eu mám teda výbornou zkušenost. Koupil jsem si od nich reishi a vynikající :) Fakt můžu jen doporučit.

Motolka

A otužuješ se? (Ne pravidelně)
A zkoušela jsi třeba adaptogeny? (Nevím, co to je)
A jíš různorodou ovoce a zeleninu? (Ano, jím úplně všechnu zeleninu i ovoce)
A spíš dostatečně? (ano spím denně 7–8 hodin)
A nestresuješ se moc? (no, to bohužel ano, mám toho v práci moc. Je nás tam méně, než by nás mělo být – to víš, firmy šetří)

… ale ráda do práce chodím, práce mě moc baví. Ale jsem stále unavená a potřebovala bych si zvýšit svojí imunitu.