9 řemesel

Infusoriová, (či nějak podobně),hlinka.

Kde se dá sehnat, ev. co to přesně je? Vyhledávač znám , mne zajímají Vaše praktické zkušenosti.
PS.:Nebojte , dynamit nevyrábím.

Odpovědi
Výletník8

Křemelinou (infusoriovou hlinkou) občas bývají vysypány balíčky s chemikáliemi – tedy lahev s chemikálií je v krabičce či spíše bedničce a ve volném prostoru, který se obvykle vysypává polystyrenovými pokroutkami nebo hoblinami, je ta. Používá se to kvůli zachycení obsahu lahve při případném jejím rozbití. Dodává většina firem prodávajících chemikálie, ale google mi vyhodil hlavně obchody s vinařskými potřebami. Jeden odkaz připojuji níže.

Zdroj: www.filtrace.com