Veruxxx

Info o novostavbě

Dobrý den. Ptám se asi hloupě…Kde zjistím veškeré veřejnosti dostupné info o novostavbě v našem městě? Je to dům v 15 byty.Konkrétně mne zajímají velikosti bytů a počet bytů v domě. Dá se taková info zjistit na netu?Děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Pokud bytový dům staví město, tak jako občan máte ze zákona právo se na stavbu informovat, jak na projekt, tak na cenu projektu, tak na cenu celkově investovanou do stavby. Zajděte na příslušný úřad a informujte se. Pokud se jedná o výstavbu nějakého podnikatele,tak se ptejte rovnou jeho. Je jen na něm, jestli vám informace poskytne. Pokud si chcete v budoucnosti byt odkoupit, tak je i v jeho zájmu, aby vám informace poskytl.

Další odpovědi
hanulka11

u nás je to na internetových stránkách města nebo na stránkách firmy ,která byty staví
Doplňuji:
u nás se staví velký bytový dům a na zdi je cedule o prodeji bytů , velikosti bytů jaké jsou k prodeji a cena za m2

Drap

Toto nejsou informace veřejnosti dostupné. Záleží na vlastníkovi, zda je chce, či nechce zveřejnit.