player242

Indie hra..

Já a pár lidí děláme jednoduchou indie hru a chci se zeptat jestly to tu budeme moci publikovat, abysme zjistili názor lidí na hru ? Hotová bude až za dlouho.
Doplňuji:
Punlikovat myslím jen jako odkaz..

Odpovědi
MartinR

tady na serveru odpovedi.cz? to se zeptej přímo jich, ale pochybuju … k tomu ten web není … i když takových divných otázek co tu je …
… za dlouho :) to už taky web nemusí být
Doplňuji:
podle mne ne … a ani by to nemělo smysl … zkus nějaký herní server – online hry, freehry a nebo vývojářský web podle jazyka, ve kterém programuješ