Indický nápoj

Jak se jmenuje indický nápoj, jehož základem je čaj, mléko a hřebíček?

Nejlepší odpověď
panenka

jeho název je YOGI INDICKÝ BÍLÝ ČAJ.pokud se chceš dozvědět o čaji více zadej si název indického čaje dej vyhledat a hned v prvním okýnku máš popis tvého čaje

Další odpovědi
Nuk nuk

Úplně správný název tohoto nápoje je DHÁTA MASALA. Nejede ale o čaj jako takový, jde o směs koření svařeného s mlékem.

Nicméně pod názvem, který uvádí kolegyně panenka (YOGI TEA) lze směs v ČR koupit.

LuciJe

správné jsou názvy Dahathá Masala i Jogi. Čaj se připravuje z černých čajů Assam nebo Darjeeling, mléka a směsi koření – hřebíčku, bílého pepře, kardamomu, skořice a zázvor. Sladí se obvykle medem.