vlastina

IncrediMail-jaký máte s ním zkušenosti?

Nejlepší odpověď
anonym

Převážně špatné pokud jde o českého uživatele .. tento program není ani oficiálně lokalizovaný a bývají s ním časté problémy.

Pokud z nějakého důvodu nechcete používat webového email klienta (gmail.com, email.cz, apod.), radil bych spíš než incredimail spolehlivější Thunderbird s plnou podporou češtiny, jednoduchým ovládáním a velmi dobře funkčním filtrem na nevyžádanou a podvodnou poštu …

Zdarma ke stažení zde :
http://www.mo­zillamessagin­g.com/

ladyhawke

IncrediMail mám ráda, líbí se mi i grafická stránka věci, jen by měl být v základní verzi SpamFighter. Jinak po dobu, co jsem ho měla, šlapal jako hodinky.