paul1

Incest u králíku – co dělat?

Dobrý den, soused byl trochu nepozorný a zjistil, že došlo k spáření
u sourozencu – mladého králíka a samice. Teď neví, co dělat a poprosil
mne, abych se to pokusil zjistit cestou internetu, ale nic jsem nenašel.
Jde mu o to, či bude maso z tohto chovu poživatelné. Děkuji, Pavel

Nejlepší odpověď
anonym

Bude,nic se neděje,někdy se používá ke šlechtění plenem příbuzenecká plemenitba,nic se nestane,nemějte strach.Mám s tím osobní zkušenosti,
http://www.ifau­na.cz/kralici/clan­ky/r/detail/307/pri­buzenska-plemenitba-ano-ci-ne/
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=p%C5%99%C3%AD­buzensk%C3%A1+ple­menitba+u+kr%C3%A­1l%C3%ADk%C5%AF

Další odpovědi
gecco

Samozřejmě, že bude maso poživatelné…
;-DD
Co si soused myslí – že mu pak naroste srst???
;-DD

Funna

Hlodavci se úplně běžne páří v rámci rodiny…oni incest neznají…příroda není blbá, ví kde si to může dovolit a kde ne…a u králíků může úplně v pohodě…neboj, mládata nebudou mít dvě hlavy, ani nic podobného…

MichaelOffic

Ty prosímtě, u zvířat to je v pořádku :D

Drap

Neni na tom nic zvláštního ani nezvyklého. Vůbec nic se neděje.