race02

In karta + Žákovský průkaz. Lze kombinovat na traťové jízdence?

Dobrý den, chci se zeptat jestli jako student, který má u Drah 45% slevu se žákovským průkazem z místa bydliště do místa školy, můžu používat slevu na IN 25. Tedy jestli za traťovou jízdenku, která původně stojí např. 1000 KČ zaplatím 550 KČ nebo 413 KČ, popř jestli lze sčítat tyto slevy i na jednotlivé jízdné. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Tyhle slevy se nesčítají. Žákovská cena se vypočítává pouze z plné ceny jízného.