Andy Beegle

In-karta o víkendech?

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s ježděním vlakem se studentskou In-kartou o víkendech? Mám nahraný měsíční kupon a žákovský průkaz, nejsem si však jistá jestli platí o víkendech, když má sloužit k dopravě do školy. Děkuji.

Odpovědi
JájsemRaibek

Čistě teoreticky i o víkendu můžeš jet do/ze školy. Např. v neděli na intr. Ale asi to platí jen tím směrem/ze směru, kde máš školu.
Možná karta může sloužit i jako sleva na jízdné-jen jako in-karta, bez nahraného kuponu.