In Karta, máte s ní někdo zkušenost?

Dobrý večer, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost s touto kartou pro studenty IN 25. Vychází to nastejno, zda mám kartičku studenta na vlakovou a autobusovou dopravu nebo s kartou IN 25 je ta sleva výraznější?

Odpovědi
Lucijej

Na trasu domov – škola rozhodně cenově lépe vychází jezdit na klasickou studentskou průkazku, tam je ta sleva větší, ale platí pouze jen na tu jednu trasu. IN 25 je dobrá, když cestuješ hodně vlakem po jiných trasách, ale sleva je tam o něco menší.
Já jsem mívala obě – když jsem jela do školy, tak jsem použila oranžovou studentskou kartu a když jsem jela jinam, používala jsem IN kartu.

Lucaso

Já tyhle karty nesnášim už jen kvůli tomu, že mám OpenCard – a to mi stačí a na žádné slevy nevěřím