vevinka007

IN karta 25%

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jak je to s cestováním vlakem a IN kartou 25% (3 roky)
POřídila jsem si jí s tím, že mi dneska průvodčí řekla, že není aktualizovaná, tak jí u pokladny znova aktualizovali..
Mamka říká, že si nemusím kupovat jízdenky, jelikož v té kartě mám nahratou jízdenku od ledna do dubna..
Nechce se mi tomu věřit, jelikož IN karta slouží ke slevám a né jízdenkám.
Myslíte, že tam opravdu může být ta „jízdenka“ nahratá a že pak průvodčí pomocí přístroje se ujistí, že tam opravdu mám jízdenku do dubna?
Nemám jízdenku v žádné „papírové“ formě.. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Jízdenka tam být „nahraná“ může a – nemusí – ale to my nevíme…
Domluv se s pokladní ČD, ať si ji načte a řekne ti, co máš nebo nemáš.
A tady – http://www.cd­.cz/vyhody-pro-cestujici/in-karta/informace-o-in-karte/-9108/ – si můžeš počíst, co lze.
😉

Další odpovědi
zzzzz

Je to novinka, kdysi to byla jen sleva, dnes už se tam nahraje i jízdenka.
http://www.cd­.cz/vyhody-pro-cestujici/in-karta/informace-o-in-karte/-9108/

mosoj

Já si myslím že uvažuješ správně.
Doplňuji:
Jízdenka tam není ! Maximálně, pokud ji máš nabitou na určitý kredit můžeš platit při koupi jízdenky z tohoto kreditu.

mosoj

Tazatelka má In kartu 25% ne 100 %.

Dochy

ČD o In kartě
„Na In Kartu si také můžete nahrát například traťové jízdenky …“

mosoj

Dík. Teprve nyní jsem si to přečetl.