OSJJ

Import dat z internetu do excelu.

Dobrý den, jde nějakým způsobem naimportovat data z internetu do excelu? Vím, že jde pokud se jedná o HTML, pokud se nepletu, ale chtěl jsem si naimportovat data (sportovní kurzy) z jedné nejmenované sázkovky začínající na B…n 🙂 (který je myslím ve flash). Díky za případné odpovědi.

Odpovědi
Michal Kole

určitě najdeš na netu program na slunečnici co extrahuje data z tabulky co csv a z toho se to dá extrahovat do excelu

nebo by možná šlo označit tabulku dát copy a v excelu pak vložit jako html nebo csv

excel nemám nemůžu vyzkoušet, ale v OpenOffice nebo LibreOffice se mi to tuším jednou povedlo.