Imigrační úředník USA – vaše zkušenosti

Chci se zeptat jak probíhá pohovor při vstupu do USA přes ESTU. Za 3 týdny letím na 3 měsíce tak chci znát Vaše zkušenosti.

Nejlepší odpověď
led

Pripravte sa najprv na vyplnenie dotazníku (v lietadle), kde na seba poviete aj to, čo neviete.
Samotný rozhovor, veľký brat vás sleduje…
Pozor na dovážané potraviny, na to sú zvlášť citliví, radšej nevozte.

Další odpovědi
Bobmarley

Připrav se na gumovou rukavici a test tělních otvorů!

zbynekplzen

Když budeš dělat , že nevíš co povídá , projdeš líp , ikdyž po to bě hlavně bude chtít znát cíl cesty , je dobré omílat jméno hotelu , eventuelně nějaký jiný cíl,pozor i tam chtěl otisky prstů a vyfotí si tě a k mému překvapení to řekl sice nedokonale ale česky , asi ,když projede tvuj pas tak mu monitor ukáže základní pokyny česky , což mě překvapilo , ten druhý ůředník , zas ač byl podle jména polák , na nějakou češtinu nebral ohled , a vše řešil anglicky , takže je to asi i kus od kusu

nycwdc

Hodně záleží na tom, ke komu přijdeš. Někdo se vyptává hodně, někdo skoro vůbec. Nás se ptali na jak dlouho tam jsme a jaký je účel cesty. Pak jim dáš otisky prstů a jde se. A s tím jídlem – sušenky, čokolády a pečivo se mít může, taky jsem ho měla, zaškrtla jsem „ano“ u „food“, a jen se mě zeptali co vezu – jestli ovoce, maso apod. (což být nesmí). Jinak ti jídlo ale nechají, jen je dobré to tam mít uvedeno.