žolik

ćím to je že u nás je mnoho manželství které nemůžou mít rodinu přírozenou cestou.

Nejlepší odpověď
www

Jedná se o jeden z tzv. civilizačních problémů, nejen u nás. Způsobeno stresem, stravováním, nedostatkem pohybu, příliš chemie, nevhodné prádlo, životní styl atd.

Další odpovědi
kropitko

Protože v dnešní době se lidé rozhodují mnohem později založit rodinu. Ženám je většinou více než 30, pak mají problémy,,,to je tedy jeden z důvodů, dle mého ten nejčastější.