led

ILO byla založena 11. dubna 1919 ve Versailles jako trvalé zřízení Společenství národů, o co jde?

…s programem podpory celosvětového míru na základě sociální spravedlnosti.
O jakou organizaci jde? Co je její náplní?
Doplňuji:
Môžte napísať ako sme prakticky pocítili ich činnosť?

Odpovědi
hanulka11

je to mezinárodní organizace práce

vytváří mezinárodní pracovní standardy sloužící vládám států za model při zavádění vlastních programů; organizuje rozsáhlý program technické spolupráce, který má pomoci vládám zvýšit efektivnost nových strategií, a angažuje se v oblasti školení, vzdělávání a výzkumu za účelem dosažení pokroku ve výše uvedených oblastech

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Me­zin%C3%A1rodn%C3%AD_or­ganizace_pr%C3%A1ce