Twajky

Illuzionistické triky pro začátečníky.

Dobrý den, měl bych k vám takovou prosbu. Začínám s illuzionistickými triky a v budoucnu bych se chtěl tomuto koníčku (hobby) věnovat. Marně na internetu hledám nějaké triky, kde bude vše popsáno, jak se co dělá. Nehodil by sem prosím někdo nějakou stránku, kde bych toto našel? Zdržte se prosím hloupých komentářů a nedávejte odpověď typu: „Podívej se na Magie kouzla zbavená“. To už jsem totiž zhlédl všechno a skoro nic mi to nedalo.

Odpovědi
mikee.nikee

Tak pokud jsi nepochopil ani tento seriál tak ti asi už nic nepomůže a nebo si přelož do AJ „jak na iluze“ atd. atd. a vyhledej to na Youtube. :)