lenina270

Ignorace na lidé

na profilu na lidé je kolonka-ignorace-k čemu vlastně slouží?je to blokování nezvaných"kama­rádů"o kterých nechci nic vědět ani nechci aby mi psali vzkazy?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano, už sis odpověděla. slouží to k tomu, abych ti nemohl posílat vzkazy a to je asi tak všechno. Příspěvky na nástěnku ti dát nemohu pokud máš zvoleno jen kamarádi.
Bohužel, pokud si na tebe zasednu a budu ti dávat pětky, to mi zakázat nemůžeš. Vědět o nich budeš moci, protože se na ně koukneš, i oni se můžou dívat na tebe (na profil).

Další odpovědi
leorespect

Jistě!Jedná se o to,že když tě někdo kontaktuje,při­tom,že o to nestojíš,dáš IGNOROVAT,a jeho dotáz čí navrh bude zrušen…Je to obdobné,jako na Facebooku.