wendyX

Jak/kde to odblokovat, když IE9 zablokoval přístup na webovou stránku?

Dovolte dotaz: v int. prohlížeči IE9 jsem se chtěl připojit na web www.t-mobile.cz a odtud do samoobsluhy (kde jsem již déle zaregistrován). Stránka se normálně načetla, pro přístup dále jsem zadal přístupové jméno a heslo a odklikl. V dolní části displeje však vyskočila hláška, že tento web chce zjistit moji polohu- a byly zde možnosti povolení: ANO-1×, NE a NE-nikdy nepovolovat tomuto webu zjištění mé polohy. Snad proto, že nemám rád podobné „špiclování“ – zvolil jsem třetí možnost (nikdy) a potvrdil. Od té doby se pak vždy objeví prázdná obrazovka s přeškrtnutou ikonou a textem „Aplikace IE nemůže zobrazit tento web“. Nevíte někdo, jak/kde to odblokovat? Prošel jsem celé nastavení IE, ale nikde jsem podobnou možnost nenašel… Dík za radu.
Doplňuji:
To: česílko
Vyzkoušel jsem, ale bohužel- ani touto cestou jsem neuspěl! Po výběru doplňku „Ochrana před sledováním“ (vlevo) a volbě „Povolit“ jsou v
pravé části okna 3 sloupce- „Váš individ.seznam“, dále stav- již „Povoleno“ a ve třetím sloupci „Adresa“- kde jsem očekával právě tu zakázanou- s možností třeba odstranění- není však vůbec NIC- sloupec je prázdný! Mám pocit, že ta blokace je v nějakém zcela jiném „levelu“, ale kde- je mi stále záhadou…
Neměl by ještě někdo nějaký nápad, jak na to ?

Nejlepší odpověď
anonym

Spusť IE9, v nástrojích (vpravo ozub. kolo) klikni „spravovat doplňky“ a v okně „Ochrana před sledováním.“ Tady klikni na individuální seznam, a dole „nastavení“.
Taky můžeš hned povolit vedle tl. nastavení.
Doplňuji:
klikni na ikonu IE pravým myšítkem a v menu vyber „vlastnosti“ V okně najeď na kartu zabezpečení a tam se podívej na servery s omezením. Víc mne už nenapadá.