Pokročilý

Jak/kde to odblokovat, když IE9 zablokoval přístup na webovou stránku?

Dovolte dotaz: v int. prohlížeči IE9 jsem se chtěl připojit na web www.t-mobile.cz a odtud do samoobsluhy (kde jsem již déle zaregistrován). Stránka se normálně načetla, pro přístup dále jsem zadal přístupové jméno a heslo a odklikl. V dolní části displeje však vyskočila hláška, že tento web chce zjistit moji polohu- a byly zde možnosti povolení: ANO-1x, NE a NE-nikdy nepovolovat tomuto webu zjištění mé polohy. Snad proto, že nemám rád podobné "špiclování" - zvolil jsem třetí možnost (nikdy) a potvrdil. Od té doby se pak vždy objeví prázdná obrazovka s přeškrtnutou ikonou a textem "Aplikace IE nemůže zobrazit tento web". Nevíte někdo, jak/kde to odblokovat? Prošel jsem celé nastavení IE, ale nikde jsem podobnou možnost nenašel.... Dík za radu.
Doplňuji:
To: česílko
Vyzkoušel jsem, ale bohužel- ani touto cestou jsem neuspěl! Po výběru doplňku "Ochrana před sledováním" (vlevo) a volbě "Povolit" jsou v
pravé části okna 3 sloupce- "Váš individ.seznam", dále stav- již "Povoleno" a ve třetím sloupci "Adresa"- kde jsem očekával právě tu zakázanou- s možností třeba odstranění- není však vůbec NIC- sloupec je prázdný! Mám pocit, že ta blokace je v nějakém zcela jiném "levelu", ale kde- je mi stále záhadou...
Neměl by ještě někdo nějaký nápad, jak na to ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Spusť IE9, v nástrojích (vpravo ozub. kolo) klikni "spravovat doplňky" a v okně "Ochrana před sledováním." Tady klikni na individuální seznam, a dole "nastavení".
Taky můžeš hned povolit vedle tl. nastavení.
Doplňuji:
klikni na ikonu IE pravým myšítkem a v menu vyber "vlastnosti" V okně najeď na kartu zabezpečení a tam se podívej na servery s omezením. Víc mne už nenapadá.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.