SarrahHelp

Idos – proč nefunguje plus nevíte někdo spoje ze Sedlčan do Příbrami? dnešní ;)

Idos nefunguje a já se potřebuji dostat z Dubovic (Sedlčan) do Příbrami. Nevíte kde naleznu kromě idos.cz jízdní řády? spěchá :) nebo aspoň do kdy je ta odstáva idosu

Odpovědi
anonym

Idos stránka není momentálně dostupná, musíš si zajít na zastávku a v jizdním řádě vyhledat kdy to jede.

brillant

Idos už funguje.

bolak

Už funguje, vypadly DNS servry na IGNUMu jestli to chceš fakt vědět.

honza19hk

Pokud to je vlak tak přímo na stránkách ČD.