redhead

Idnes.cz – blogování

Máte zkušenosti s blogováním na Idnes.cz? Znáte nějaké zajímavé autory?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, ale zkus také občas juknout na Neviditelný Pes (Ondřej Neff a jeho proslavené fejetony)..
Velice inteligentní, na úrovni, vtipné, přínosné a obohacující, podnětné a poučné, erudované a relaxující.
(Na hony vzdálené od zdejších pokusů o neumělé chaty).

Zdroj: http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/

Další odpovědi
anonym

Nebudu se striktně držet Idnes.cz, já mám stálé odběry kromě zmiňovaného Neviditelného psa (to jsou ale také Lidovky ) některé autory z Reflexu, Ivu Pekárkovou, Petru Procházkovou, 1000věcí, co mě serou, Prygl s tvrdým krátkým, blogeři na Fler aj. Je toho spoustu na výběr, záleží na oblasti, která tě zajímá.

beer

Moc ne, většinou čtu jen Ondřeje Neffa.
Dr.A: asi čteme stejné věci, N.pes mně chodí do mailíků jako týdenní přehled ))

anonym

nejradši mám Jana Wolprechta, sice tam má fotku dědečka, ale píše s krásným nadhledem

gnr54

Čtu nezvyklý, ale zajímavý blog na iDNES nazvaný Mám to pod kontrolou od autora p.Skleničky. Je to poutavé a vždy čekám na další pokračování.