Pokročilý

Identifikace mrtvoly třeba v americe/ sebevražda

Kdyby se třeba někdo z ČR odprásknul někde v Texasu, došlo by k identifikaci a následně by se o tom jeho blízcí v ČR dozvěděli? Předpokládám, že je bez dokladů a nic nenasvědčuje odkud pochází. Pokud ano, jak by postupovali? Poslali by jeho fotku/DNA do všech státu jestli nahodou někde není vedenej nebo ho nekdo nezná? Vrtá mi to hlavou. Pro doplnění přikládám anketu "Jaký je podle Vás nejdůstojnejší způsob sebevraždy?"

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jiné

Vzit si uver nebo hypoteku..

Další odpovědi:

Stříbrný

Oběšení

Doplňuji:
V správném provedení se nedusíš, ovšem odkrvuje se ti mozek, což navozuje euforii, často sexuální vzrušení, za pár sekund omdlíš a poté umřeš, v případě brzkého nalezení těla je to také na úklid snad to nejlepší, prostě bájo.

K otázce-asi by ho zkusili proklepnout v rejstříku DNA, ovšem to má málokdo, navíc asi není centralizované, tudíž by zůstalo tělo neidentifikováno, něco jako odložené případy :-)

Zlatý

Jiné

Žádný způsob sebevraždy není pro člověka důstojný. Jediné co je možné připustit, by mohla být bilanční sebevražda, v případě nevyléčitelné nemoci, třeba rakoviny. Kdysi byly sebevraždy i pokus o ně trestně postižitelné. Ve většině islámských zemí však zůstává tento způsob odchodu ze života trestným činem, na rozdíl od západních zemí. Každá životní situace se dá řešit, člověk by měl mít zachován pud sebezáchovy. :-(
Jak to chodí v Americe, nevím, ale nejspíš by bylo tělo vedeno jako "neidentifikovatelné". :-(

Pokročilý

Jiné

Doplňuji:
Já jsem jako odpovídat nechtěl jo, jsem na to jenom omylem kliknul

Oběšení

Bronzový

Skočit pod metro/vlak

Doplňuji:
Osobně jsem viděl 2x sebevraždu skokem pod vlak (tedy ne samotný skok, ale výsledek), v obou případech jsem jel daným vlakem.

První případ skončil tak, že největší část těla, která se našla, byl ramenní kloub o velikosti 5 cm.

Druhý případ byl poněkud lepší. Nenašla se hlava, zato se našlo tělo s rukou, druhá ruka a pak dvě nohy.

Z toho vyplývá, že smrt nastává okamžitě VŽDY, narozdíl od ostatních způsobů sebevraždy.

Bronzový

Jiné

Žádná sebevražda není důstojná :-(

Diskuze k otázce

Stříbrný

huxa

marci1-Žádný člověk neumírá důstojně, důstojně můžeš žít, ovšem ne umřít.

Stříbrný

huxa

"Naše těla se rozpadají. Někdy, když je nám devadesát, někdy dřív než se narodíme, ale vždy se tak stane a není v tom žádná důstojnost. Je mi jedno, že nemůžete chodit, vidět, utřít si svůj zadek. Vždy je to ošklivé. Vždy. S důstojností můžeme žít, ne umřít."

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.