Mára.kunta

Identifikace mrtvoly třeba v americe/ sebevražda

Kdyby se třeba někdo z ČR odprásknul někde v Texasu, došlo by k identifikaci a následně by se o tom jeho blízcí v ČR dozvěděli? Předpokládám, že je bez dokladů a nic nenasvědčuje odkud pochází. Pokud ano, jak by postupovali? Poslali by jeho fotku/DNA do všech státu jestli nahodou někde není vedenej nebo ho nekdo nezná? Vrtá mi to hlavou. Pro doplnění přikládám anketu „Jaký je podle Vás nejdůstojnejší způsob sebevraždy?“

Nejlepší odpověď
Banán88

Jiné

Vzit si uver nebo hypoteku..

Další odpovědi
huxa

Oběšení

Doplňuji:
V správném provedení se nedusíš, ovšem odkrvuje se ti mozek, což navozuje euforii, často sexuální vzrušení, za pár sekund omdlíš a poté umřeš, v případě brzkého nalezení těla je to také na úklid snad to nejlepší, prostě bájo.

K otázce-asi by ho zkusili proklepnout v rejstříku DNA, ovšem to má málokdo, navíc asi není centralizované, tudíž by zůstalo tělo neidentifikováno, něco jako odložené případy 🙂

marci1

Jiné

Žádný způsob sebevraždy není pro člověka důstojný. Jediné co je možné připustit, by mohla být bilanční sebevražda, v případě nevyléčitelné nemoci, třeba rakoviny. Kdysi byly sebevraždy i pokus o ně trestně postižitelné. Ve většině islámských zemí však zůstává tento způsob odchodu ze života trestným činem, na rozdíl od západních zemí. Každá životní situace se dá řešit, člověk by měl mít zachován pud sebezáchovy. ☹
Jak to chodí v Americe, nevím, ale nejspíš by bylo tělo vedeno jako „neidentifiko­vatelné“. ☹

dnb

Jiné

Doplňuji:
Já jsem jako odpovídat nechtěl jo, jsem na to jenom omylem kliknul

Honda

Oběšení

Zbynas

Skočit pod metro/vlak

Doplňuji:
Osobně jsem viděl 2× sebevraždu skokem pod vlak (tedy ne samotný skok, ale výsledek), v obou případech jsem jel daným vlakem.

První případ skončil tak, že největší část těla, která se našla, byl ramenní kloub o velikosti 5 cm.

Druhý případ byl poněkud lepší. Nenašla se hlava, zato se našlo tělo s rukou, druhá ruka a pak dvě nohy.

Z toho vyplývá, že smrt nastává okamžitě VŽDY, narozdíl od ostatních způsobů sebevraždy.

Nevíteto?

Jiné

Žádná sebevražda není důstojná ☹

huxa

marci1-Žádný člověk neumírá důstojně, důstojně můžeš žít, ovšem ne umřít.

huxa

„Naše těla se rozpadají. Někdy, když je nám devadesát, někdy dřív než se narodíme, ale vždy se tak stane a není v tom žádná důstojnost. Je mi jedno, že nemůžete chodit, vidět, utřít si svůj zadek. Vždy je to ošklivé. Vždy. S důstojností můžeme žít, ne umřít.“