Q

Ideální ochrana skluznic lyží

Poraďte nejrychlejší, pokud možno ne extra drahý způsob ochrany lyží (6 párů) sjezdovky + běžky na uskladnění do příští zimy 🙂 Zatím používán žehličku a parafín, ovšem je to záležitost pomalu na celý den…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No kolikrát vidím zapíchnuté lyže v zemi u plotu. Že by i do příštího roku povyrostly? A to máš zapíchaný za chvíli. .-)))))

Další odpovědi
Luss

Pokud mate nejake opravdu kvalitni lyze, doporucuji osetreni po sezone nechat udelat profi servis. Meli by se postarat o hrany i odrenou skluznici. Pak ulozeni jako takove je idealni horizontalne skluznici nahoru. Nedoporucuje se lyze nechat stat, vubec ne svazane nebo ve vaku. Co jsem mela starsi odrandeny, tam jsem na to kaslala. Nejake supermarketove lyze si take myslim nema smysl hyckat profesionalnim servisem. Ale kvalitni lyze si to zaslouzi a pak vam tu peci vrati :)