Idealni den pro vas je , kdyz ......-iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

Když vídím kolem sebe milé lidi, sluníčko svítí a vše běží jak si přeji .

Další odpovědi
Berušinka

když mě nic nebolí, když mě nikdo nenasr*l =) a když usínám vedle přítele =P – to je pak ideální noc …

Děda Louda

Když mě někdo nebo něco pořádně a zásadně nakrkne. To mě totiž donutí myslet a něco dělat k nápravě. Potom se kochám výsledky. Jsem totiž od přírody…ostatně, o tom zpívá Miki:
http://www.you­tube.com/watch?v=lQ4vr6d­_2OY