darius

ID barvy – kde?

Ahoj, dneska ráno mi nepřizpůsobiví poškrábali auto, dva hluboké škrábance (!). V práci mi nabídli, že to zabrousí, ale potřebují vědět barvu na opravovací tužku (přesněji ID barvy), kterou auto má. Má to být šedá metalíza heron, ale nevím, kde to ID najít, auto je Renault Clio r. v. 2002, díky všem!

Odpovědi
anonym

po otevření dveří na sloupku by měl být štítek, kromě jiných údajů i o barvě (NVxxx), zeptat se u autorizovaného prodejce Renaultu.

Rocker

Zajeď si přímo do Renaulta,tam ti to řeknou.Měl jsem úplně stejný problém s Octavií,přímo v servisu Škoda mi řekli kod barvy ,hned jsem jí tam koupil a udělal si to sám doma.