1popelka1

ICQ a zvětšení písmen

Po použití kombinace pravý Alt+pravý Shift+64 na notebooku (pro zobrazení zavináče,který mi nešel zobrazit při použití Alt+v), se mi zvětšila písmena.
Při konverzaci je písmo stejné, jen hlavní panel, možnosti, kontakty atd. jsou větší.
Jak to zrušit, zatím vidím dobře i bez brýlí, takže mě ta velikost obtěžuje:-)…Děkuji
Doplňuji:
George, děkuji. Nakonec se to vyřešilo samo – dnes jsem chtěla vaši/tvoji radu vyzkoušet, ale nejdřív jsem se zkusila na ICQ přihlásit a všev bylo v normálu.

Nejlepší odpověď
anonym

Protože trik se zvětšováním písma v oficiálním ICQ neznám, zkusím alespoň obecnou radu ve stylu „vypnout/zapnout“ 🙂 … na takovou je vždy spoleh 🙂

///

odinstaluj icq

vymaž složku
„c:\Documents and Settings\{{tvoje uživatelské jméno}}\Data aplikací\ICQ“

na www.icq.com získej instalační soubor poslední verze icq, a ten znovu nainstaluj

po spuštění znovu zadej své původní icq číslo a heslo

tím se dostaneš zpět do výchozí podoby icq jak jí výrobce zamýšlel

//// volitelně pak můžeš
z icq odebrat reklamy programem ICQ Banner Remover (při použití banner removeru pozorně čti a dej pozor, aby sám nenainstaloval na místo odebrané reklamy v icq nějakou vlastní reklamu do web prohlížeče, lze to v průběhu snadno zakázat) http://downlo­ad.chip.eu/cz/ICQ-Banner-Remover_155056.html

… a bude po problémech, zas na nějaký čas než se icq projeví jinou chybkou 🙂