Avatar uživatele
1popelka1

ICQ a zvětšení písmen

Po použití kombinace pravý Alt+pravý Shift+64 na notebooku (pro zobrazení zavináče,který mi nešel zobrazit při použití Alt+v), se mi zvětšila písmena.
Při konverzaci je písmo stejné, jen hlavní panel, možnosti, kontakty atd. jsou větší.
Jak to zrušit, zatím vidím dobře i bez brýlí, takže mě ta velikost obtěžuje:-)…Děkuji
Doplňuji:
George, děkuji. Nakonec se to vyřešilo samo – dnes jsem chtěla vaši/tvoji radu vyzkoušet, ale nejdřív jsem se zkusila na ICQ přihlásit a všev bylo v normálu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, hrášek před 5056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Protože trik se zvětšováním písma v oficiálním ICQ neznám, zkusím alespoň obecnou radu ve stylu „vypnout/zapnout“ 🙂 … na takovou je vždy spoleh 🙂

///

odinstaluj icq

vymaž složku
„c:\Documents and Settings\{{tvoje uživatelské jméno}}\Data aplikací\ICQ“

na www.icq.com získej instalační soubor poslední verze icq, a ten znovu nainstaluj

po spuštění znovu zadej své původní icq číslo a heslo

tím se dostaneš zpět do výchozí podoby icq jak jí výrobce zamýšlel

//// volitelně pak můžeš
z icq odebrat reklamy programem ICQ Banner Remover (při použití banner removeru pozorně čti a dej pozor, aby sám nenainstaloval na místo odebrané reklamy v icq nějakou vlastní reklamu do web prohlížeče, lze to v průběhu snadno zakázat) http://downlo­ad.chip.eu/cz/ICQ-Banner-Remover_155056.html

… a bude po problémech, zas na nějaký čas než se icq projeví jinou chybkou 🙂

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek