dagry

ICE číslo !!!!

Už máte uloženo ICE číslo v mobilu? A víte co to je za číslo? (pokud nevíte, vysvětlím posléze)

Já už ho mám.
Doplňuji:
Nedostala jsem to emailem, ale četla jsem o tom v časopise.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Už jsem o tom slyšel, ale musel jsem si pomoct internetem, abych si vzpomenul.

ICE kontakt – In Case of Emergency – mezinárodně uznávaná položka telefonního seznamu v mobilním telefonu. Pokud se vám něco stane, záchranná služba nebo policie, hasiči, budou volat na číslo uložené jako ICE.

Ne, nemám ho. Moc důležité mi to nepříjde :/

A ještě se dopním:
Podle všeho se jedná o nápad, který někdo rozšíril po světě ve formě SPAMu přes emaily.

„Zástupci složek integrovaného záchranného systému však takové informace naprosto vyvracejí a doporučují užívat fungující formu průkazu či kartičky umístěnou v osobních dokladech“

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/I­CE_kontakt

Další odpovědi
Miroslavst

Tuto otázku jsem tady už pokládal, ale je to zbytečnost, protože záchranáři ve chvíli záchrany života nebudou hledat po kapsách mobil a volat příbuznému nebo koho bych měl uloženého jako ICE.

vyneve

je to jeden z hoaxů- doporučuji si takové věci, zvláště i jiné řetězové emaily zkontrolovat, zda to není výmysl…

viz odkaz

Zdroj: http://hoax.cz/re­tezove-emaily/ice-kontakty-v-mobilu---in-case-of-emergency/

Tombik

Ano, mám dokonce dvě!