I vy se tak někdy stravujete ?

Stravujete se v jídelně, polévka je horká, tak se pustíte do hlavního jídla a polévku sníte až nakonec.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
redy

ne

Ale jen proto že polívky nejím,když nemám dohled:-)

Další odpovědi
setapouch

ano

Naprosto bezne.
Doplňuji:
Ale ne doma, to nikdy.

anonym

ne

Doplňuji:
V práci polévku nejím,jen hlavní jídlo.
Doma nejprve polévku,po krátkém oddechnutí hlavní jídlo.

suaeda

ano

Doplňuji:
Vyjimečně ano.

zjentek

jiný způsob konzumace

Doplňuji:
právě ten způsob konzumace jídla a produktů vůbec je hodně o zdraví a charakteru ..jeden konzument sní svý menu tak, jak popisuješ, jinej si zase umeje držku solvinou ..máme experty na cokoliv a kulturní občan se stále učí..

brillant

ano

gecco

ne

Ne, nikdy…
To bych raději nejed´…
😉
Ale asi se stravuju v rozumné jídelně…
😉
___
Var. B – na vojně, zejména v přijímači, bych sežral cokoli a v libovolném pořadí, jenže to byl stav nouze…
Za 20 minut si stravu ve ´vývařovně´ odebralo a snědlo (snad) 70 lidí.

  • jako trening na stav nouze – dobrý
  • jako ´hlad je nejlepší kuchař´ – dobrý
  • jako ´hubnoucí strategie´ – dobrý (za měsíc jsem shodil asi 10 kilo)

___
O gastronomii to nevypovídá (asi snad naštěstí) vůbec nic.
___
A od té doby (od vojny) si vážím času, kdy mohu

  • vařit
  • pozorovat, jak jiní mé výtvory jí
  • jíst

___
Zas*aná vojna…!!!

Pepa25

ano

Doplňuji:
Nemám rád horkou polévku 🙂 Dík za otázku, myslel jsem si, že jsem asi jediný …

Natt

ne

NelieM

ne

da ny

ano

Doplňuji:
Výjimečně a jen v jídelně – vařící polévka, tzv. druhý chod téměř studený :)
Číňané by nás za to jen pochválili 😁
Z biochemickéhox zdravotního hlediska je to tak správně. Stejně jako pivo před obědem … studené pivo na tučné jídlo je chutné, ne zdravé ;)
Sladký zákusek/ovoce po obědě „nezapálí“ správný spalovací proces, konzumace sladkého před jídlem ano… to jsou ty paradoxy v „nezdravé“ české, leč jinak velmi chutné kuchyni spolu s dalšími prohřešky (jako nešťastné kombinace mléčné a živočišné bílkoviny – Židé věděli/vědí, co je zdravé. Svíčkovou či koprovku s masem by si nedali, máslo na chléb pod šunku, sýr také ne.., jedí zdravě, ale ví houby, co je dobrého 😁).

lota

ne

Zbožňuji horkou polévku, nesnáším studená jídla, která mají být teplá.