I vy patříte mezi elitu nejšťastnějších zaměstnanců?

http://life.ih­ned.cz/c1-65096600-cesi-patri-k-nejstastnejsim-zamestnancum-na-svete?utm_sou­rce=centrumHP&ut­m_medium=newsbox&ut­m_content=A&ut­m_term=positi­on-3

Odpovědi
anonym

Delam praci, ktera me bavi, ve ktere jsem dobry a ktera ma smysl pro zamestnavatele s velice dobrym jmenem, a to nejen ve svem oboru. Zamestnavatel me plati tak, ze nemusim resit financni stranku zivota, pritom mam dostatek casu na soukromy zivot. A az budu potrebovat zmenu, vyjde mi vstric. Pujdu treba na rok delat do neziskovky a pak se vratim, bude mi drzet misto. Ano, jsem stastny a spokojeny zamestnanec.

anonym

Ano, jsem vůdce Čmoudů a mist světa, který to tu přišel osvobodit, jsem avangers, který vám pomahá a zároeň vás brzdí v mentálním vývoji, jsem genetická elita.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=RoekL9RJdPo

lexx

jo. v pátek večer když mám na účtu vosum-deset pivních čárek a v sobotu nemusím do pakárny

led

Ano, aj keď nie tak chápanú ako v článku.
Som šťastný zamestnanec (zatiaľ), pretože robím prácu, ktorá ma baví (zatiaľ)
Som šťastný zamestnanec (zatiaľ), pretože robím preto, že chcem robiť (zatiaľ) a nie musím
Som šťastný zamestnanec (zatiaľ), že za prácu dostanem aj nejaký finančný príspevok /hovoria tomu plat, cha cha/ (zatiaľ)
Som šťastný zamestnanec (zatiaľ), pretože vďaka práci som medzi ľuďmi (zatiaľ)
Som šťastný zamestnanec (zatiaľ), pretože zdravie aj napriek veku mi to dovoľuje (zatiaľ)
O šťastie sa podeľ s ostatnými, s nešťastím sa nechváľ…

dudu

Je pravda, že pamatuji doby kdy si např. ženy při práci na poli zpívaly. Je však také pravdou, že třeba oběd vydatně zapíjely vaiskou /výčepní lihovina/.

anonym

Ano,já na rozdíl od tebe pracuji,ale ty se flákáš doma.

led

Po 4 hodinách od položenia otázky sme len traja „elita“ a ty barbakan, pripoj sa, buď aj ty „elita“, nech sme štyria do mariášu.

anonym

Já hraji mariáš ve trojce, už se nepočítám mezi zaměstnance a ti ostatní, co neodpověděli se, stydí vyjádřit svůj názor.

led

tak si zahráme pauzovaného

anonym

… že by lízaného? 🙂