Avatar uživatele
anonym

I vy patříte mezi elitu nejšťastnějších zaměstnanců?

http://life.ih­ned.cz/c1-65096600-cesi-patri-k-nejstastnejsim-zamestnancum-na-svete?utm_sou­rce=centrumHP&ut­m_medium=newsbox&ut­m_content=A&ut­m_term=positi­on-3

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, gecco před 3013 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Delam praci, ktera me bavi, ve ktere jsem dobry a ktera ma smysl pro zamestnavatele s velice dobrym jmenem, a to nejen ve svem oboru. Zamestnavatel me plati tak, ze nemusim resit financni stranku zivota, pritom mam dostatek casu na soukromy zivot. A az budu potrebovat zmenu, vyjde mi vstric. Pujdu treba na rok delat do neziskovky a pak se vratim, bude mi drzet misto. Ano, jsem stastny a spokojeny zamestnanec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano, jsem vůdce Čmoudů a mist světa, který to tu přišel osvobodit, jsem avangers, který vám pomahá a zároeň vás brzdí v mentálním vývoji, jsem genetická elita.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=RoekL9RJdPo

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

jo. v pátek večer když mám na účtu vosum-deset pivních čárek a v sobotu nemusím do pakárny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, aj keď nie tak chápanú ako v článku.
Som šťastný zamestnanec (zatiaľ), pretože robím prácu, ktorá ma baví (zatiaľ)
Som šťastný zamestnanec (zatiaľ), pretože robím preto, že chcem robiť (zatiaľ) a nie musím
Som šťastný zamestnanec (zatiaľ), že za prácu dostanem aj nejaký finančný príspevok /hovoria tomu plat, cha cha/ (zatiaľ)
Som šťastný zamestnanec (zatiaľ), pretože vďaka práci som medzi ľuďmi (zatiaľ)
Som šťastný zamestnanec (zatiaľ), pretože zdravie aj napriek veku mi to dovoľuje (zatiaľ)
O šťastie sa podeľ s ostatnými, s nešťastím sa nechváľ…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Je pravda, že pamatuji doby kdy si např. ženy při práci na poli zpívaly. Je však také pravdou, že třeba oběd vydatně zapíjely vaiskou /výčepní lihovina/.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,já na rozdíl od tebe pracuji,ale ty se flákáš doma.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Po 4 hodinách od položenia otázky sme len traja „elita“ a ty barbakan, pripoj sa, buď aj ty „elita“, nech sme štyria do mariášu.

před 3013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já hraji mariáš ve trojce, už se nepočítám mezi zaměstnance a ti ostatní, co neodpověděli se, stydí vyjádřit svůj názor.

před 3013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

tak si zahráme pauzovaného

před 3013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

… že by lízaného? 🙂

před 3013 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek