I vy míváte den otevřených dveří?

Stalo se vám někdy, že jste zapomněli zamknout hlavní dveře a ještě nechali klíče v zámku ?

Nejlepší odpověď
Drap

A ne jednou

Další odpovědi
suaeda

Ano před rokem. Měl jsem doma na opatrování kocoura, který neustále chtěl utéci ven. Zabouchnul jsem při odchodu do práce v rychlosti dveře a zapomněl klíče v zámku zevnitř. Naštěstí pomohli hasiči ze speciálním „vercajkem“, kterým uvolnili západku zámku aniž by poškodili dveře. Kocour seděl v klidu uvnitř a díval kdo se tam dobývá.

marci1

Stalo, ale známé se stalo, že přišla domů, zapomněla klíče v zámku zvenku a než se nadála, uslyšela cinkot klíčů a nějaký lump ji klíče ukradl. V té chvíli ji nezbylo, než okamžitě vyměnit zámek. ☹

aramah

Bohužel…
Ale tady se nekrade,zatím 🙂

briketka10

mě se to stalo taky a celý den jsem trnula,
jestli mi do bytu nevtrhli cikáni ! naštěstí
mám vchod, který není ze dvora tak vidět
a klíče do večera ve dveřích zůstaly :))

bolak

To se stane občas každýmu…

http://zpravy­.ihned.cz/c1-59833400-usa-unos-osvobozeni-policie

zzzzz

Já tak jednou nechala klíče v zapalování u auta, tenkrát jsme 3× převrátili dům naruby 🙂 Manžel mě pak málem zabil 🙂 Nevěřili by jste, co všechno jsme tenkrát při tom trojnásobném úklidu našli 🙂

briketka10

tak se pochlub :))