I vy jste zjistili, že se už angažují uživatelé, kteří se registrovali před několika lety a nebylo o nich nic slyšet?!

A tak to má být. 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Všimnul jsem si…
Odhaduju, že někteří přispěvatelé mají dva (a více) nicků a ty ´spící´ vytahují k prohlášením, která by si pod nickem běžným nedovolili…
😉
Napadlo mne to včera, kdy si Franke ( http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/28103 ) do mé odpovědi (k http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-znate-vyznamna-dila-z-ceske-prozy ) rejpnul…
Škoda, že jeho reakci někdo máznul – byla vcelku signifikantní…
😉

Další odpovědi
zjentek

kdo „vy“?

Emefej

Ne, to jsem nezjistil. O koho jde?

Zbynas

Kupříkladu já jsem se registroval už dávno, ale dělám jen pauzy. Je vlna, kdy jsem tu několikrát denně a pak třeba půl roku nejsem :)

anonym

Dneska je to slabý odvar, co tu bejvávalo. Někteří dnešní zlatí jsou jen zbytky dřívější zlaté mafie, která se bodovala mezi sebou a ostatní nemilosrdně mazala.

Taky jsem si všiml.

Děda Louda

Mohli třeba změnit angažmá, nebo jednoduše jenom umřeli.

gagaga

ja videla hanny 2..ta byla vzdycky super ..
ale obcas si fakt vzpomenu..jak jsme se tu rechtali..vzpominam rada i na vranu k vrane :).. i na ty potrefeny husy :)
pamatujete ? :p

  • iv-

gecco

Hanny 2 sem chodí, ty další nicky neznám – jsem zde krátce…
😉

gagaga

kratce ? :p
kolik let ?
:p

gecco

Cca 2 roky…
😉