I u vás tomu bylo tak?!

To,že byla jedna televize na jedné ulici ?

http://zlewak.pl/a/-1/10754

Nejlepší odpověď
hanulka11

nikdy jsem dříve televizi na ulici neviděla
Doplňuji:
stejně nevím- my k nikomu nechodili :D:D:D my měli podle rodičů v 1954 r. televizi doma

Další odpovědi
anonym

konec 60 a začátek 70 let na vesnici k nám chodili sousedé na TV

manon

Tak nějak… U dědy a u babičky se scházeli někdy sousedi na televizi. Asi na hokej nebo na co…

briketka10

já bydlela v Praze s přítelem ve 4 patře, v roce 1990 jsme měli anténu,
na ni chytali dost programů, no a k nám chodil soused bubeník Klaudius
Kryšpín z Pražského výběru, nakonec si natáhl ant.kabel skrz světlíky k
sobě do bytu ☺
Doplňuji:
jo tak jsem se šeredně spletla omlouvám se, chodil k nám před revolucí
ještě jsme pořádali divoké mejdany a chodili na různé koncerty a burzy
co v Motole rozháněla policie ☺
přikládám životopis:
http://zivoto­pis.osobnosti­.cz/klaudius-kryspin.php

Jikra

V roce 1954 byli 2 tv přijímače na celou ves tak že když byl např.hokej tak půlka lidí kteří měli zájem k nám a půlka k těm druhým. Dlužno podotknou že velikost obrazu na přijímači Tesla 4002A byla 20×15cm.

pusinka50

Nnee. Moji rodiče měli v 50-tých letech snad úplně nejstarší původní televizi, ještě s tlačítkama pod obrazovkou. 🙂

huxa

v Praze to mají také nějak tak, ne?

anonym

Hanulko,myslím,žes nechtěla pochopit můj dotaz.Ono,když začaly televize,chodila se pomalu celá ulice dívat k sousedům.Určitě nebyla na ulici.To je jen ilustrační obrázek!

hanulka11

měli jsme ji doma, ale k nám nikdo nechodil:D:D:D

anonym

A my chodili a představ si,že k cikánům,kteří ji měli mezi prvními.Vzpomínám si na seriály :Sága rodu Forsytů" z roku 1967 a na :Abonent na lince U .

hanulka11

dobře ji pamatuji veliká obdélníková bedna a napravo byla maličká obrazovka

hanulka11

byla to tato Tesla 4001A ale měla jsem za to, že obrazovka byla napravo – no je to už dávno- mohla jsem se splést