Avatar uživatele
venkovan

I u nás se začínají objevovat v parcích „hřiště“ pro seniory. Už jste se s nimi setkali?

Jsou to různé zařízení kde si cvičí svoji motoriku, mohou protáhnut tělo apod. Velmi často zcela jednoduché, ale pevné prvky pro protažení těla.
Doplňuji:
Osobně jsem viděl několik reportáží v Tv zprávách, několik na internetu a pro zvědavost jsem si našel http://www.se­niorpark.eu/pro­dukty/. Ale myslím, že mnohé si dokáží sami lidi v obcích vyrobit, mám pocit, že většina takových jednoduchých prvků nemusí být certifikována, ale musí být pevná a bezpečná. Ale dle mne je to dobrý počin – drbátko na záda je prima.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym před 4826 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

konečně dobrý nápad,tak to se tam brzy půjdu protáhnout i já,ještě jsem se s tím nesetkala,ale uvítám to

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Něco takového je před libereckou nemocnicí přímo pro pacienty, kteří mohou na vycházky. Hned jsem si tam všechno vyzkoušela, já i děti. Je tam třeba lavička a před ní šlapadlo. Sedíte na lavičce a nohama můžete šlapat jako na kole. A další věci. Super nápad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Velmi dobré nápady, jen jak to dlouho vydží, než nějací vandalové to zničí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek