iceT

I takhle se dá vyhrát?

http://www.vid­chili.com/vide­o/kGNQoz9FAe0/AZ_Kvíz_I­_takhle_se_dá_da­lo_vyhrát_D_D/
Doplňuji:
I když dotaz asi měl znít,zda umíte prohrávat…

Odpovědi
Radak

Jestli to video není zfalšovaný, tak ano. Hezky jsem se nasmála, a fandila jsem Jakubovi. Chtěla bych to umět, vyhrávat i s dutou hlavou, ale bohužel.
Paní Jarmile nezávidím, evidentně ji zchvátila tréma. Taky vím, co to je.

Miroslavst

Dobrý být dutý a vyhrát.
Doufám, že ta Jarmila nebyla ta z odpovědí? :D:D Nebylo ji vidět do očí :D:D Ikdyž tady ta je asi o hodně mladší :D