I nas Chudst je ode dneska stribrny !! P.S.

Snad se na me nebude zlobit , ale mam ho strasne moc rada … on to vi. Vymenila jsem si s nim i par mailu a osvojila si ho za sveho synovecka. je to strasne chytry mlady chlapec a hodne mi zde v zacatcich pomohl. Ted ma asi zkouskove , tak mu preji at v klidu studuje a je tu s nami.-iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak také gratuluji ,opravdu to nesleduji a asi začnu občas nakukovat do "pozadí "
Doplňuji:

  • iv- ty sis udělala legraci chudst není stříbrný má teprve 4859 bodů nyní jsem nakoukla

Další odpovědi
anonym

Klíďo popřejeme dopředu, ale naše roztomilá popleta se malinko přepočítala, tentokrát o nepatrných 161 bodíků.
Ale to se zmákne cobydup, protože se zdá, že většina sdílí tvé sympatie k němu.
P.S. Sorry, že jsem jako racionální technik tak odporně exaktní.
Doplňuji:
Bohužel se opět potvrzuje pravdivost starého úsloví: Důvěřuj, ale prověřuj!

panenka

Moc mu gratuluji dnes se opravdu roztrhl pytel samé gratulace jenom koukám

Terryle

Tady to dneska nějak sviští :o)
Taky se připojuju k blahopřání, ať se daří i nadále a jestli má zkouškový, tak ať se všecko zvládne :o)

tom004

Vidím,že dnešní svátek,je opravdu nabitý.Rád se přidávám ke gratulacím.

chudst

Dekuji za prani dopredu – ale jeste chvilicku to potrva, nez dosahnu 5000. Kazdopadne tohle potesi, dekuji vam :)