Avatar uživatele
led

I když vás lékař posílá do nejbližší nemocnice, využijte své právo vybrat si ji sami.

Jděte se tam nejprve podívat a pozorujte, jak se chová personál, jak na vás působí prostředí. Pak se trochu poohlédněte po internetu na diskuse pacientů, nebo si vyslechněte zkušenosti těch, kteří v ní už byli. Nastupte pak do té nemocnice, která vyjde z vašeho soukromého průzkumu jako nejlepší.
http://www.or­dinace.cz/cla­nek/radce-pacienta-proverte-si-nemocnici-nez-do-ni-nastoupite/
Je tu aj veľa pracovníkov (pracovníčiek) v zdravotníctve…
Je to až tak vážne s českým zdravotníctvom?
Čo ak ma pri návšteve ČR pošle lekár do nemocnice, to mám si najprv všetko pozisťovať a až potom sa rozhodnúť?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, Kerberus, hanulka11, dědapetr před 4666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud už bych musel jít, tk by byl můj stav zřejmě natolik vážný, že bych ani neměl čas vybírat si.To vybírání platí sice pro všechny, ale zřejmě slouží jen prominentům

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Já si můžu přát ale nemocnice musí chtít. A to v hodně případech neplatí.
Pokud vám nemocnice řekne že vás nevezme ( důvod si vždycky najde) nic s tím neuděláte.
Doplňuji:
dědapetr – vozí hlavně podle spádové oblasti. To stále ještě existuje.
Mám zeťáka u záchranky.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Zatím jsem nemocnici nepotřebovala a vím, že naše v místě je na velmi dobrém místě v hodnocení nemocnic u nás.Takže bych s klidem v případě potřeby do ní šla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Když vás veze sanitka tak veze pacienta do nejbližší nemocnice a pokud nemají volno tak do další a nebo podle diagnozy kam ji pošle dispečink.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek